Milanówek

16500000

Milanówek

16500000

Opis nieruchomości

Niepowtarzalna rezydencja w stylu angielskim, w luksusowym standardzie.

Opis Nieruchomości

Wyjątkowa nieruchomość dla najbardziej wymagających. Wspaniałą rezydencja z bajkową działką zaprojektowaną na przepiękny prywatny park. Budynek oddany do użytku w 2008 roku według indywidualnego projektu znanej pracowni architektonicznej, doskonale wkomponowany w klimat milanowskich willi. Wnętrze urządzono w oparciu o projekt aranżacji w stylu angielskim, dzięki czemu dom jest niezwykle elegancki a jednocześnie tworzy przyjazną dla domowników atmosferę. Dzięki dużym przeszklonym oknom wszystkie pomieszczenia są dobrze doświetlone. Bardzo wysoki standard wykończenia.

Harmonijna bryła budynku otoczona jest pięknie zagospodarowanym ogrodem z nasadzeniami ponad 4 tysięcy drzew i krzewów ozdobnych. Dzięki temu sam ogród jest dla mieszkańców niczym malowniczy prywatny park. W nim znajdziemy murowaną altanę z grillem zewnętrzny, wbudowanym systemem nagłośnienia, w pełni przygotowany do organizowania różnych imprez. Idąc dalej przez pięknie ozdobione ścieżki natkniemy się na, boisko sportowe, szklarnie, drewnianą wiatę oraz niezależny dom dla gość o powierzchni 60m2. Liczne elementy małej architektury między innymi pergole, fontanna oraz zabytkowa stuletnia kapliczka.

Standard Wykończenia

Nieruchomość oferuje luksusowy standard wykończenia na każdym metrze kwadratowym działki oraz rezydencji. Wybudowana w oparciu o najnowsze techniki izolacji i energooszczędności z cegły ceramicznej Wienerberger z dociepleniem wełną mineralną, z ceramiczną dachówką i miedzianą obróbką dekarską. Najwyższej klasy, naturalne wewnętrzne materiały wykończeniowe:

– Włoskie marmury i granity
– Parkiety z drewna afrykańskiego
– Dębowa stolarka wewnętrzna z ozdobnymi ościeżnicami

Dodatkowo zastosowano również:

– System rekuperacji oraz centralną klimatyzację Mitsubishi
– Instalacja CO wykonaną w miedzi
– Ogrzewanie wodne kamiennych podłóg z zastosowaniem najwyższej jakości pieca kondensacyjnego Viessmann
– Własny agregat prądotwórczy
– Wewnętrzny system audio-stereo
– Instalacje alarmowa zewnętrzna z pełnym monitoringiem oraz wewnętrzna oparta na bankowych systemach zabezpieczeń
– Centralny odkurzacz z podwójnymi silnikami
– Własna stacja uzdatniania wody miejskiej do spożycia
– Studnia głębinowa służąca do nawadniania ogrodu z elektronicznym systemem sterującym, oświetlenie ogrodu

Rozkład pomieszczeń

Powierzchnia składa się z dwóch nadziemnych kondygnacji tj. parteru i piętra z poddaszem, do powierzchni należy doliczyć dodatkowo użytkowe podpiwniczenie, w którym zaaranżowano m.in:

– W pełni wyposażona siłownia i sala do fitnessu
– Strefę spa
– Kuchnię z barkiem
– Piwniczkę na wino

Na parterze znajduje się garaż na dwa samochody z wewnętrznym wejściem do domu. Wyraźny podział na strefę dzienną reprezentacyjną w której dominuje przestronny salon z kominkiem o otwartym palenisku, okazała jadalnia z kredensem oraz marmurowy hall wejściowy z klatką schodową. Dzięki dużym przeszklonym oknom wszystkie pomieszczenia są dobrze doświetlone a widok na zieleń ogrodową dodaje poczucia intymności. Z salonu wyjście na duży słoneczny taras wyłożony naturalnym piaskowcem z zejściem do kaskadowo zaaranżowanego ogrodu.

Strefę przeznaczoną dla mieszkańców stanowią trzy duże sypialnie wszystkie z własnymi garderobami i łazienkami, dwa gabinety z czego jeden stanowi niezależne studio z węzłem sanitarnym i sypialnią, reprezentacyjna kuchnia ze spiżarnią, szatnia-garderoba z wykonanymi na specjalne zamówienie drewnianymi szafami oraz toaleta. System górnych tarasów łączy sypialnie przeznaczone dla dzieci ze studiem. Budynek posiada trzy wejścia w tym jedno oficjalne dla gości.

Lokalizacja

Kameralna lokalizacja w centrum podwarszawskiego Milanówka. Bliskość miejskiej infrastruktury oraz komunikacji. Bardzo dobre połączenie z węzłem autostradowym (w 5 minut dojedziemy do A2), przystanek podmiejskiej kolei PKP oddalony niecałe 6 minut spacerem od domu. Dojazd samochodem do lotniska Chopina zajmuje mniej niż 40 min.

Szczegóły oferty

Numer oferty:

Rodzaj oferty:

Powierzchnia całkowita:

Ilość pokoi:

Ilość sypialni:

Ilość łazienek:

Ilość miejsc parkingowych:

 

960551

Sprzedaż

810 mkw

14

4

5

4

 

Taras

Ogród

Klimatyzacja

Adrian Bogucki

Doradca ds. Nieruchomości

telefon:

+48 608 435 542

Zapytaj o ofertę