House Hunting

Czym jest House Hunting?

W momencie poszukiwania nieruchomości do zakupu lub najmu, niezbędna jest doskonała wiedza na temat rynku i jego trendów, prawa oraz umiejętności negocjacyjnych.

Jeśli planujesz zakup mieszkania, domu lub biura – znajdziemy odpowiednią nieruchomość dla Ciebie oraz wynegocjujemy najlepszą cenę i warunki.

Wieloletnie doświadczenie

Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz osobistego eksperta, który skutecznie i efektywnie przeprowadzi Cię przez wszystkie trudy znalezienia właściwej nieruchomości.

Pełna elastyczność

Niezależnie od tego czy Twoim głównym wyznacznikiem jest aspekt finansowy, lokalizacja czy charakter miejsca – pomożemy Ci znaleźć nieruchomość idealnie dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb.

Wieloletnie doświadczenie

Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz osobistego eksperta, który skutecznie i efektywnie przeprowadzi Cię przez wszystkie trudy znalezienia właściwej nieruchomości.

Posiadamy dostęp do ofert
off - market

Wiemy, co jest obecnie dostępne na rynku

Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości

Indywidualne Podejście i Kompleksowa Obsługa

Osobisty doradca dokładnie przedyskutuje Twoje wymagania i dopasuje plan na zakup nieruchomości. Na podstawie analizy Twoich oczekiwań i realiów rynku, zaproponuje Ci wyselekcjonowane oferty, spełniające Twoje indywidualne wymagania.

Szczegółowo przeanalizujemy wady i zalety każdej z ofert. Dzięki szerokiej bazie danych oraz długoletniemu doświadczeniu, zwrócimy Twoją uwagę również na oferty, które nie byłyby oczywistym wyborem, a mogą okazać się tym, czego szukasz.

Specjalistyczne Wsparcie

W całym procesie nasz doradca może liczyć na dyskretną pomoc od prawnika, inspektora budowlanego oraz innych osób posiadających dodatkową wiedzę specjalistyczną. 

Państwa osobisty doradca dokładnie zbada Twoje wymagania i dopasuje planu na zakup nieruchomości. Na podstawie analizy Twoich oczekiwań i realiów rynku, doradca zaproponuje Ci tylko wyselekcjonowane, najatrakcyjniejsze oferty, spełniające Twoje indywidualne potrzeby. Następnie nadmieni trendy rynkowe oraz skrupulatnie przeanalizuje wady i zalety każdej z ofert. Dzięki szerokiej bazie danych oraz długoletniemu doświadczeniu, zwróci Twoją uwagę rownież na oferty, które nie byłyby oczywistym wyborem, a mogą być dla Ciebie idealne. 

W całym procesie nasz doradca będzie mógł liczyć na dyskretną pomoc od prawnika, inspektora budowlanego oraz innych osób posiadających dodatkowa wiedzę specjalistyczną.

24/7

Od momentu spotkania, aż po przekazanie kluczy do nowej nieruchomości – doświadczony profesjonalista jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu i kompleksowo zajmie się całym procesem.