Czym są nieruchomości off – market?

Nieruchomości off-market to oferty, które nie są dostępne w innych agencjach, a zdjęcia czy szczegóły są znane tylko i wyłącznie agentom prowadzącym. Z artykułu dowiesz się jak na czym polega sprzedaż off-market i kiedy przynosi największe korzyści. 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
czym są nieruchomości off market

Tajemnice luksusu

Oferty off-market to oferty bardzo luksusowe, dotyczące nieruchomości premium. Są unikalne, niedostępne dla wszystkich i bardzo pożądane. Tendencja na rynku nieruchomości jest tylko rosnąca, nieruchomości są coraz droższe, a coraz więcej ludzi chce lokować swoje środki właśnie w nieruchomości. Jednak ofert premium nie przybywa dużo, dlatego tak bardzo pożądane są oferty off-market.

Klienci premium

Klienci premium bardzo rzadko sami wyszukują ofert, zwykle robią to za nich doświadczeni agenci. Oferty, które widnieją na portalach tracą swoją atrakcyjność. Niedostępność przyciąga uwagę klientów premium, najbardziej poszukują ofert, do których dostępu nie może mieć każdy.

Szybkie decyzje

Dzięki unikalności i atrakcyjności ofert off-market, takie nieruchomości sprzedawane się stosunkowo szybko, a kupujący rzadziej negocjują cenę. Do takiego typu ofert najlepiej sprawdzi się dobór jednego doradcy, koordynującego proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości, ponieważ gwarantuje to oszczędność czasu, dyskrecję oraz bezpieczeństwo. 

Przykładowe oferty off-market

Warszawski rynek nieruchomości posiada wiele luksusowych ofert off-market. Przykładowymi takimi ofertami są zabytkowe kamienice, ogromne, kilkusetmetrowe apartamenty, wille oraz penthousy z widokiem na panoramę Warszawy, zabytki czy też tereny zielone.