AVENUE INVEST

Inwestuj w nieruchomości z zaufanym doradcą

Obsługa 360°

Avenue Invest to pakiet usług umożliwiających kompleksową obsługę inwestycji w nieruchomości.  Jako doświadczeni specjaliści na rynku oraz sprawdzeni inwestorzy, oferujemy pełne przeprowadzenia przez wspólnie wybraną formę inwestycji. Począwszy od analizy inwestycji, a skończywszy na jej sprzedaży lub zarządzaniu najmem.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Wspólnie opracowujemy strategię inwestycyjną i szacujemy przewidywane wyniki oraz rentowność. Pomagamy wybrać najkorzystniejszą opcję finansowania i oferujemy wsparcie w całym procesie.

Wspólnie opracowujemy strategię inwestycyjną i szacujemy przewidywane wyniki oraz rentowność. Pomagamy wybrać najkorzystniejszą opcję finansowania i oferujemy wsparcie w całym procesie.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Wspólnie opracujemy strategię inwestycyjną i oszacujemy przewidywane wyniki i rentowność. Pomożemy też otrzymać najkorzystniejszą na rynku ofertę finansowania. Również sam proces inwestycji możemy przeprowadzić dla Ciebie kompleksowo – od znalezienia nieruchomości i lokalizacji, przez nadzór aż po sprzedaż lub wynajem.

TWOJE INWESTYCJE

KROK PO KROKU

Wybór i Analiza Inwestycji

Osobisty doradca przeprowadza najczęściej wywiad zapoznawczy. Pyta o Twoje doświadczenie w zakresie inwestowania i ustala jakie cele chcesz osiągnąć oraz jaka forma inwestowania będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie. Na podstawie powyższych informacji, przedstawia adekwatne do Twoich potrzeb formy inwestowania oraz narzędzia, jakie oferuje nasze biuro - począwszy od architekta, a skończywszy na klientach docelowych. Na końcu analizuje z Tobą zalety oraz wyzwania, które łączą się z poszczególnymi formami inwestowania.

Strategia Finansowania

Tutaj omawiamy w jaki sposób możesz sfinansować dane przedsięwzięcia. Precyzyjnie określamy nasz budżet w oparciu o Twoje założenia i potrzeby. W razie potrzeby, razem z naszym ekspertem ds. kredytów, przeanalizujemy Twoją zdolność kredytową oraz objaśnimy jakie formy finansowania byłyby dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Poszukiwanie i Wybór Nieruchomości

Rozpoczynamy proces mapowania rynku. Koncentrujemy się na poszukiwaniu lokalizacji z uwzględnieniem szczegółowo dobranych celów. Stopniowo wykluczamy nieodpowiednie z różnych przyczyn nieruchomości i rozwiązania. Po zestawieniu zebranych ofert, wybieramy te najbardziej dopasowane do naszej strategii inwestycyjnej oraz rozpoczynamy negocjacje. Następnie przechodzimy wspólnie przez cały proces transakcji - aż do jej finalizacji. W oparciu o sytuację na rynku oraz prognozy ekonomiczne - rekomendujemy też konkretne rozwiązania i omawiamy ich korzyści.

twoje inwestycje krok po kroku
Wybór i Analiza Inwestycji

Osobisty doradca przeprowadza najczęściej wywiad zapoznawczy. Pyta o Twoje doświadczenie w zakresie inwestowania i ustala jakie cele chcesz osiągnąć oraz jaka forma inwestowania będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie. 

Na podstawie powyższych informacji, przedstawia adekwatne do Twoich potrzeb formy inwestowania oraz narzędzia, jakie oferuje nasze biuro – począwszy od architekta, a skończywszy na klientach docelowych. Na końcu analizuje z Tobą zalety oraz wyzwania, które łączą się z poszczególnymi formami inwestowania.

Strategia Finansowania

Tutaj omawiamy w jaki sposób możesz sfinansować dane przedsięwzięcia. Precyzyjnie określamy nasz budżet w oparciu o Twoje założenia i potrzeby. 

W razie potrzeby, razem z naszym ekspertem ds. kredytów, przeanalizujemy Twoją zdolność kredytową oraz objaśnimy jakie formy finansowania byłyby dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. 

Poszukiwanie i Wybór Nieruchomości

Rozpoczynamy proces mapowania rynku. Koncentrujemy się na poszukiwaniu lokalizacji z uwzględnieniem szczegółowo dobranych celów. Stopniowo wykluczamy nieodpowiednie z różnych przyczyn nieruchomości i rozwiązania.

Po zestawieniu zebranych ofert, wybieramy te najbardziej dopasowane do naszej strategii inwestycyjnej oraz rozpoczynamy negocjacje. Następnie przechodzimy wspólnie przez cały proces transakcji – aż do jej finalizacji. W oparciu o sytuację na rynku oraz prognozy ekonomiczne – rekomendujemy też konkretne rozwiązania i omawiamy ich korzyści.

WYBRANE INWESTYCJE W OBSŁUDZE

AVENUE

Prowadzimy obsługę dla deweloperów w zróżnicowanym zakresie: od wsparcia sprzedaży, przez kompleksowe doradztwo i prowadzenie oficjalnego biura sprzedaży.

Obsługujemy inwestycje z różnych segmentów rynku oraz realizujemy kampanie marketingowe 360°. Pomagamy uzyskać  finansowanie oraz wdrażamy spersonalizowane strategie i rozwiązania.

Konstancin - Kawęczynek
Domy jednorodzinne przy Chojnowskim Parku Krajobrazowym
Magdalenka
Luksusowe domy w starodrzewiu z pompami ciepła
Warszawa
Foksal 13 / 15
Luksusowe biura i apartamenty w zabytkowej, zrewitalizowanej kamienicy w Śródmieściu
Piaseczno
Osiedle 6 domów w zabudowie bliźniaczej
Poprzedni
Następny

Przygotowanie Nieruchomości i Planu Marketingowego

Po przeprowadzeniu transakcji optymalizujemy nieruchomość pod wybrany cel inwestycyjny. Do naszej dyspozycji są: firmowy architekt, dekorator wnętrz, home stager oraz ekipa remontowo - budowlana. Ich praca oraz jej zakres będą zależeć od wybranej nieruchomości oraz naszej strategii. Następnie przygotowujemy plan marketingowy w oparciu o cel inwestycyjny. Dbamy o to, żeby nieruchomość miała targetowaną reklamę jeszcze przed zakończeniem prac przygotowawczych oraz skutecznie znajdujemy właściwego klienta.

Transakcja Nieruchomości i Podsumowanie Inwestycji

Po znalezieniu klienta ponownie przeprowadzamy negocjacje oraz dopełniamy wszelkich formalności związanych z transakcją. Jako eksperci oraz inwestorzy, doskonale wiemy na co należy zwrócić uwagę i jakie rozwiązania zastosować, aby skutecznie zabezpieczyć transakcję oraz Twój kapitał. W zależności od konkretnej sytuacji, zaproponujemy rozwiązania kontraktowe oraz zapisy w umowie, które najlepiej będą chronić Twoje interesy. Po finalizacji transakcji przedstawimy pełne podsumowanie całej inwestycji.

Zarządzanie Najmem lub Wybór Nowej Inwestycji

W przypadku transakcji typu wynajem lub dzierżawa, oferujemy pełnoprawną opiekę nad nieruchomością oraz najemcą. Każdy rodzaj wynajmu łączy się z innymi wyzwaniami i wymaga konkretnej wiedzy. Niestety nie każda nieruchomość nie wymaga bieżącego utrzymania i nie każdy najemca jest bezproblemowy. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, oferujemy usługę Avenue Management, w której nasz doradca stale czuwa nad właściwym przebiegiem najmu oraz nad dobrą kondycją Twojej nieruchomości.

Przygotowanie Nieruchomości i Planu Marketingowego

Po przeprowadzeniu transakcji optymalizujemy nieruchomość pod wybrany cel inwestycyjny. Do naszej dyspozycji są: firmowy architekt, dekorator wnętrz, home stager oraz ekipa remontowo – budowlana. Ich praca oraz jej zakres będą zależeć od wybranej nieruchomości oraz naszej strategii. 

Następnie przygotowujemy plan marketingowy w oparciu o cel inwestycyjny. Dbamy o to, żeby nieruchomość miała targetowaną reklamę jeszcze przed zakończeniem prac przygotowawczych oraz skutecznie znajdujemy właściwego klienta.

Transakcja Nieruchomości i Podsumowanie Inwestycji 

Po znalezieniu klienta ponownie przeprowadzamy negocjacje oraz dopełniamy wszelkich formalności związanych z transakcją. 

Jako eksperci oraz inwestorzy, doskonale wiemy na co należy zwrócić uwagę i jakie rozwiązania zastosować, aby skutecznie zabezpieczyć transakcję oraz Twój kapitał. W zależności od konkretnej sytuacji, zaproponujemy rozwiązania kontraktowe oraz zapisy w umowie, które najlepiej będą chronić Twoje interesy. Po finalizacji transakcji przedstawimy pełne podsumowanie całej inwestycji.

Zarządzanie Najmem lub Wybór Nowej Inwestycji

W przypadku transakcji typu wynajem lub dzierżawa, oferujemy pełnoprawną opiekę nad nieruchomością oraz najemcą. Każdy rodzaj wynajmu łączy się z innymi wyzwaniami i wymaga konkretnej wiedzy. 

Niestety nie każda nieruchomość nie wymaga bieżącego utrzymania i nie każdy najemca jest bezproblemowy. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, oferujemy usługę Avenue Management, w której nasz doradca stale czuwa nad właściwym przebiegiem najmu oraz nad dobrą kondycją Twojej nieruchomości. 

Rentowne
inwestycje

Rentowne inwestycje

Bezpieczeństwo i doświadczenie

Korzystne warunki współpracy

Nasze wybrane inwestycje

NASZE WYBRANE

INWESTYCJE

Konstancin - Kawęczynek

Parterowe domy jednorodzinne przy Chojnowskim Parku Krajobrazowym

Warszawa Śródmieście - Foksal 13 / 15

Luksusowe apartamenty i lokale usługowe w historycznej kamienicy w centrum Warszawy

Piaseczno - Prace Duże

Osiedle 6 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej przy lesie

Magdalenka

Luksusowe domy w starodrzewiu z pompami ciepła i dużymi działkami